Odstresowanie poprzez wibroterapię

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu stresu

Mechanizm działania stresu

Stres może z pozytywny lub negatywny sposób oddziaływać na nasz organizm. Nie zmienia to jednak faktu, że współcześnie znacznie częściej działa na ludzi destrukcyjnie. Długotrwały i bardzo silny stres połączony z pracą pod presją czasu bardzo często jest powodem występowania licznych chorób o podłożu psychicznym takich jak depresja. Z medycznego punktu widzenia stres prowadzi do zaburzenia równowagi psychofizycznej człowieka. Warto również zwrócić uwagę, że pojawia się on bez względu na to, czy towarzyszą nam przyjemne, czy negatywne uczucia. W wyniku stresu dochodzi bowiem do mobilizacji energii potrzebnej do pokonywa­nia różnorodnych przeszkód, barier oraz wymagań.

Jak wibroterapia odstresowuje?

Co sprawia, że wibroterapia jest tak skuteczna w walce z nadmiernym stresem? Wynika to głównie z faktu, że działa ona niezwykle relaksująco oraz odprężająco. Korzystając z wibroterapii, możemy zapewnić sobie prywatny seans niczym niezakłóconej regeneracji. W zależności od potrzeb z wibroterapii możemy korzystać okazjonalnie lub w seriach. Dzięki temu zapewnimy sobie optymalny poziom odprężenia w pełni dopasowany do naszego rytmu życia.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź