Pomoc w leczeniu skurczy nóg poprzez wibroterapię

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu skurczy nóg

Czym są skurcze nóg

Skurcze nóg mogą mieć wiele przyczyn, dlatego dotykają niezwykle szerokiej grupy osób. Wśród tych najbardziej popularnych możemy wyróżnić niedobór minerałów takich jak magnez i potas. Z medycznego punktu widzenia skurcze nóg to dolegliwość polegająca na nagłej zmianie długości i napięcia mięśni kończyny dolnej. Zazwyczaj dotyczą one mięśnia łydki. Bardzo często skurcze nóg występują wraz ze zgięciem podeszwowym stawu skokowego z jednoczesnym zgięciem grzbietowym palców. Warto pamiętać, że skurczów nóg nie można lekceważyć. Często występujące mogą stanowić objaw chorób lub zaburzeń na tle neurologicznym, krążeniowym, ruchowym, a nawet metabolicznym.

Wibroterapia a skórcze nóg

Wibroterapia jest niezwykle często stosowana w leczenie skurczy nóg. Nie tylko działa ona odprężająco, ale również przeciwbólowo. Regularne zabiegi sprawiają, że mięśnie są bardziej elastyczne, co również zmniejsza częstotliwość występowania skurczy.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź