Pomoc w leczeniu rwy kulszowej dzięki wibroterapii

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu rwy kulszowej

Na czym polega rwa kulszowa

Rwa kulszowa potocznie nazywana jest bólem korzonków. Z medycznego punktu widzenia jest to schorzenie, którego przyczyna jest ucisk na nerw kulszowy. Ból związany z tym schorzeniem jest wyjątkowo silny, ponieważ dotyczy on największego nerwu w ciele człowieka. Dolegliwość może więc lokalizować się w odcinku lędźwiowym lub też docierać aż do stopy, powodując dodatkowo ból pośladka oraz biegnąc wzdłuż tylnej powierzchni nogi.

Masaż wibracyjny a rwa kulszowa

Wibroterapia w leczeniu rwy kulszowej ma niezwykle szerokie działanie. Nie tylko zmniejsza ból, ale również skutecznie redukuje nadmierne napięcie mięśniowe. Wibroterapia może być także stosowana profilaktycznie w odcinku lędźwiowym, aby zmniejszyć nacisk na nerw. Warto również pamiętać, że zabieg jest niezwykle relaksujący dla pacjenta, dzięki czemu pozytywnie wpływa także na jego kondycję psychiczną.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź