Pomoc w leczeniu reumatyzmu dzięki wibroterapii

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu reumatyzmu

Na czym polega reumatyzm

Reumatyzm należy do jednych z najbardziej uciążliwych schorzeń. Wynika to głównie z faktu, że dotyczy niezwykle szerokiej grupy chorób, które charakteryzują się zmianami w tkance łącznej. Reumatyzm jest nieuleczalny, dlatego tak istotne jest, aby jak najszybciej spowalniać postęp choroby, znacząco poprawiając komfort życia. Z punktu widzenia medycznego schorzenie to nie dotyczy konkretnej dolegliwości. Charakteryzuje się natomiast nawracającym, przewlekłym bólem. Do grupy chorób związanych z reumatyzmem możemy zaliczyć reumatoidalne zapalenie stawów, chorobę zwyrodnieniową stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, bóle pleców, zapalenia ścięgien oraz bóle szyi.

Wibroterapia a reumatyzm

Wibroterapia w leczeniu reumatyzmu ma niezwykle szerokie zastosowanie. Działa nie tylko przeciwbólowo, ale również stanowi alternatywę dla klasycznych ćwiczeń. Wynika to głównie z faktu, że w przypadku reumatyzmu zakres ruchu jest znacznie ograniczony. Właśnie z tego powodu wibroterapia jest skuteczną metodą treningową spowalniająca postęp choroby, a jednocześnie bezpieczną oraz wymagającą minimalnego wysiłku i ruchu.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź