Odchudzanie dzięki wibroterapii

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu problemów trawiennych

Czym są problemy trawiennie

Problemy trawienne mogą dotknąć osób w każdym wieku. Nie mniej jednak warto pamiętać, że och przyczyną nie zawsze jest nieprawidłowa dieta. Problemu trawienne bardzo często są skutkiem nadmiernego stresu. Praca układu trawiennego jest niezwykle skomplikowana, dlatego schorzenie to może mieć związek z licznymi dolegliwościami takimi jak ból brzucha, kolka, wzdęcia, zgaga czy zaparcia. Stosowanie naturalnych lub farmakologicznych środków nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą zabiegi wykonywane mechanicznie.

Wibroterapia a problemy trawienne

Wibroterapia ma dobroczynny wpływ na funkcjonowanie całego układu pokarmowego. Odpowiednio dobrane wibracje w bezpieczny sposób pobudzają narządy do właściwej pracy. Niewątpliwą zaletą wibroterapii jest fakt, że możemy ją w pełni dopasować do uciążliwych dolegliwości. Ze względu na możliwość indywidualnego dobrania wibracji do potrzeb pacjenta bardzo często jest stosowana w zaburzonej pracy żołądka oraz jelit.

Odchudzanie dzięki wibroterapii

Wszyscy znają problem z masą ciała, kiedy nagle spodnie już nie pasują i czujesz się nieswojo. Przyczyny przyrostu masy ciała są bardzo różne. Przyrost masy ciała może być spowodowany na przykład zmianą metabolizmu, chorobami, niewystarczającymi ćwiczeniami lub po prostu niewłaściwym odżywianiem.

Niezależnie od przyczyny przybierania na wadze spalanie tłuszczu nie musi oznaczać ciężkiego treningu na siłowni lub unikania dużej ilości jedzenia, aby schudnąć. Dzięki pasowi do masażu możesz odchudzić się bez większego wysiłku.

Szczupła, zdrowa i aktywna – kto tego nie chce?

Dzięki naszemu pasowi do masażu możesz łatwo schudnąć, jesteś witalny i czujesz się dobrze. Wreszcie znowu szczupły i napięty brzuch, masz zupełnie inne uczucie ciała. Utrata masy ciała często przynosi zupełnie nowe i pozytywne podejście do życia, po prostu czujesz się lepiej i bardziej aktywnie.

Pas do masażu środkowej jest umieszczony bezpośrednio wokół brzucha, aby skutecznie oddziaływać na wewnętrzny niezdrowy tłuszcz z brzucha i narządy wewnętrzne. Dwa dodatkowe wbudowane aplikatory na podczerwień zapewniają dodatkowe głębokie ciepło, a tym samym dodatkowo zwiększają efekt masażu. Masuje, promując w ten sposób krążenie krwi i spalanie tłuszczu oraz napinając zwiotczałą skórę na brzuchu. Zmniejsza wagę i tłuszcz z brzucha przyjemnym i kojącym masażem.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź