Pomoc w leczeniu osteoporozy poprzez wibroterapię

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu osteoporozy

Czym jest osteoporoza

Osteoporoza w dużej mierze dotyczy osób w wieku dojrzałym, choć może także dotknąć znacznie młodszych pacjentów. Z punktu widzenia medycznego, grupa podwyższonego ryzyka są kobiety po przebytej menopauzie, które ukończyły 55 r.ż. oraz będące w okresie przedmenopauzowym. Powszechnie osteoporoza bardzo często nazywana jest cichym złodziejem kości. Wynika to głównie z faktu, że powoduje ona zmniejszeniem gęstości mineralnej kości oraz osłabieniem struktury przestrzennej kości. W konsekwencji osteoporoza prowadzi do zwiększonej podatności na złamania.

Osteoporoza a wibroterapia

Wibroterapia w leczeniu osteoporozy ma kilka kluczowych zadań. Do tych najistotniejszych możemy zaliczyć nie tylko zwalczanie objawów, kiedy choroba zaatakuje już pacjenta, ale przede wszystkim działania profilaktyczne. Ryzyko pojawienia się osteoporozy można bowiem znacząco zmniejszyć, utrzymując prawidłową masę ciała oraz odpowiednią aktywność fizyczną. Co zrobić, kiedy brakuje nam czasu na właściwe zadbanie o siebie? Wibroterapia pomaga w redukcji masy ciała oraz w bezpieczny sposób poprawia kondycję. Dzięki temu skutecznie zapobiega powstaniu oraz dalszemu rozwojowi osteoporozy.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź