Pomoc w leczeniu miogelozy poprzez wibroterapię

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu miogelozy

Czym jest miogeloza

Miogeloza to lokalnie występujące guzki lub stwardnienia, które powstają w mięśniach. Schorzenie to najczęściej dotyczy obręczy barkowej, mięśni pośladkowych oraz prostownika grzbietu. U pacjentów ze zdiagnozowaną miogelozą obszary śródmięśniowe są wyraźnie zwężone w stosunku do zdrowych. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że schorzenie to powoduje zmiany w strukturze mięśni oraz więzadeł co przyczynia się do ich osłabienia, skrócenia, a co za tym idzie zmniejszenia wytrzymałości i sprężystości.

Wibroterapia a migelozy

Wibroterapia w leczeniu miogelozy ma niezwykle szerokie zastosowanie. Przede wszystkim działa przeciwbólowo poprawiając jakość życia pacjenta. Dodatkowo odpowiednio dobrane wibracje pomagają w rozbiciu powstałych zmian. Guzki oraz stwardnienia stają się znacznie elastyczniejsze, dzięki czemu nie powodują już tak silnego dyskomfortu bólowego. Co więcej, wibroterapia prowadzi do zwiększenia wytrzymałości oraz elastyczności mięśni, dzięki czemu zdecydowanie utrudnia rozwój procesu chorobowego.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź