Pomoc w leczeniu migreny dzięki wibroterapii

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu migreny

Czym jest migrena?

Współcześnie migrena zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. Według licznych badań może być także dziedziczona genetycznie. Migrena należy do grupy dolegliwości neurologicznych, dlatego jest ona tak uciążliwa dla pacjentów. Statystycznie znacznie częściej dotyka kobiet niż mężczyzn. W tym miejscu warto również pamiętać, że migrena jest chorobą przewlekłą. Charakteryzuje się silnymi napadami bólu głowy, którym mogą towarzyszyć także inne objawy. Bardzo często migrenie towarzyszą nudności oraz wymioty.

Pomoc w migrenie dzięki wibroterapii

Pacjenci cierpiący na migrenę stosują różne metody leczenia, które składają się na kompleksową terapię. W tym wypadku nadrzędnym celem jest bowiem zmniejszenie ilości występowania napadów. Wibroterapia stosowana jest nie tylko przeciwbólowo, ale również w celu relaksu oraz rozluźnienia mięśni. Jest szczególnie skuteczna wtedy, kiedy migrenie towarzyszy sztywność mięśni szyi lub karku. Wibracyjne rozluźnienie tych partii sprawia, że pacjent czuje natychmiastową ulgę.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź