Lumbago a wibroterapia

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu lumbago

Czym jest lumbago?

Lumbago jest silny, przeszywającym bólem zlokalizowany w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. Dolegliwość ta jest szczególnie uciążliwa dla pacjentów ze względu na to, że pojawia się ona nagle. Przyczyną lumbago jest nadmierne obciążenie dysków, które w konsekwencji prowadzi do uciskania nerwów, a co za tym idzie silnych stanów bólowych. Prawidłowa diagnostyka tego schorzenia opiera się na wykonaniu prostego testu Laseque’a, który odbywa się w gabinecie lekarskim lub fizjoterapeutycznym.

Lumbago a masaż wibracyjny

Ze względu na złożoność schorzenia leczenia opiera się na prawidłowym oddziaływaniu na kilku płaszczyznach. W tym wypadku kluczowa jest redukcja bólu oraz zmniejszenie napięcia mięśniowego. Działania profilaktyczne opierają się z kolei na poprawie zakresu ruchu, która w konsekwencji obniża nacisk na dyski odcinka lędźwiowego. Wibroterapia jest niezwykle często stosowana w leczeniu lumbago ze względu na to, że oddziałuje na wszystkie obszary. Nie tylko redukuje ból i napięcie mięśniowe, ale również ma działanie profilaktyczne. Wibroterapia zwiększa ruchomość w stawach, przez co może skutecznie odciążyć kręgosłup w odcinku lędźwiowym.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź