Choroba zwyrodnieniowa stawów a wibroterapia

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów

Na czym polega choroba zwyrodnieniowa stawów

Powszechnie uważa się, że choroba zwyrodnieniowa stawów dotyczy wyłącznie osób w dojrzałym wieku. W praktyce schorzenie to może także dotknąć ludzi młodych. Na choroby zwyrodnieniowe stawów najbardziej narażone są osoby uprawiające amatorsko sport. Brak odpowiedniej rozgrzewki lub przemyślanego treningu może bardzo szybko doprowadzić nie tylko do kontuzji, ale również do trwałych dysfunkcji. Współcześnie uznaje się, że choroba zwyrodnieniowa stawów należy do najbardziej popularnych w zakresie narządu ruchu. Schorzenie to rozwija się w wyniku zaburzenia jakości i ilości chrząstki stawowej, której zadaniem jest amortyzowanie ruchów i umożliwienie przesuwania się powierzchni stawowych.

Wibroterapia a choroba zwyrodnieniowa stawów

Głównym zadaniem wibroterapii w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów jest poprawa ich elastyczności oraz znaczne zmniejszenie dysfunkcji bólowych. Nie bez znaczenia jest również funkcja relaksacyjna oraz odprężająca zabiegu. Pozwala ona pacjentowi odprężyć się, co zdecydowanie poprawia komfort życia. W wyniku wibroterapii dochodzi do uelastycznienia stawów, co dodatkowo pobudza je do produkcji chrząstki stawowej.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź