Bóle pleców i stawów a wibroterapia

Wibroterapia w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż wibracyjny już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania wibroterapii w leczeniu bóli pleców i stawów

Na czym polegają bóle pleców i stawów

Bóle pleców i stawów mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Do tych najczęstszych możemy zaliczyć zmiany na tle zwyrodnieniowym oraz uszkodzenia pourazowe. W zależności od przyczyny mogą one występować ciągle lub napadowo. Bóle pleców i stawów są niezwykle uciążliwe dla pacjentów. Nie tylko powodują dyskomfort bólowy, ale także mogą w znacznym stopniu ograniczyć sprawność ruchową. Wszystko to powoduje, że pacjenci chętnie korzystają z różnorodnych metod leczenia, aby skutecznie poprawić komfort życia.

Pomoc w leczeniu bólu stawów dzięki wibroterapii

Wibroterapia ma niezwykle szerokie zastosowanie w leczeniu bóli pleców i stawów. Przede wszystkim działa relaksująco i odprężająco, przez co znacznie zmniejsza towarzyszące napięcie mięśniowe. Dodatkowo zwiększa elastyczność mięśni i stawów, dzięki czemu dolegliwości bólowe są znacznie mniej odczuwalne i to bez stosowania farmakologicznych środków przeciwbólowych.

INNE ZASTOSOWANIA WIBROTERAPII

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź