Informacje o firmie Spera Terapie

SPERA TERAPIE

Gabinet medycyny alternatywnej Łódź

Leczenie każdej choroby w rodzinie jest niezwykle stresujące. Wynika to głównie z faktu, że w przypadku wielu schorzeń podejmowana terapia ma charakter eksperymentalny. Nawet prawidłowo postawiona diagnoza nie daje nam gwarancji, że podjęte leczenie przyniesie oczekiwane rezultaty. Największe trudności napotykamy także wtedy, kiedy dotyka nas problem chorób niezdiagnozowanych. W takich sytuacjach może się bowiem okazać, że zalecana terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów lub w ogóle jest nieskuteczna. Właśnie z tego powodu warto korzystać z alternatywnych rozwiązań, które mogą w znacznym stopniu wspomóc przyjęty program leczenia.

JESTEŚMY POWAŻNYMI LUDŹMI

Odpowiedzialność

JESTEŚMY PASJONATAMI

Kreatywność

JESTEŚMY ZDETERMINOWANI

Jakość

Dowiedz się więcej o firmie Spera Terapie

Dziękujemy za zainteresowanie się informacjami o naszej firmie. W poniższych artykułach dowiecie się Państwo o nas podstawowych informacji – kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy, oraz jakie mamy plany i strategie. Serdecznie zapraszamy do lektury poświęconej naszemu gabinetowi medycyny alternatywnej Spera Terapie. Mieścimy się w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 57/59.

Biuro Spera Terapie

Jeden Gabinet – najlepsza na świecie obsługa 😄 i mnóstwo wspólnych przeżyć.

Uwielbiamy pomagać naszym klientom w wyjściu na prostą w walce z problemami zdrowotnymi. To coś więcej niż praca – my po prostu to lubimy! Świadomość życia, że pomogło się wielu osobą np. ocalić nogę, czy zacząć normalnie funkcjonować to coś niesamowitego.

Stworzyliśmy pierwszy w Polsce gabinet medycyny alternatywnej łączący trzy różne metody leczenia. W naszej ofercie znaleźć można tlenoterapię w nowoczesnej komorze hiperbarycznej o ciśnieniu 1,3 ATA (ciśnienie absolutne wyrażone w atmosferach fizycznych), wibroterapię na nowoczesnej macie do andulacji wykorzystującą drgania biorezonansowe, a także drenaż limfatyczny.

Spera Terapie - Neon

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie z naszych usług warto skorzystać? Jak w każdej dziedzinie, także i tutaj, warto postawić na wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście. Pomysł otworzenia gabinetu pojawił się w momencie, kiedy problem choroby dotknął nas osobiście. Nieskuteczne leczenie oraz brak dostępu do różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego spowodował, że zaczęliśmy szukać alternatywnych rozwiązań. Efekty uzyskane przy pomocy tlenoterapii sprawiły, że zaczęliśmy szukać informacji na temat tej metody. Zdobyta wiedza w tym zakresie jedynie zachęciła nas do jej rozpowszechnienia, aby możliwa stała się pomoc jak najszerszej grupie pacjentów.

Korzystając z usług naszego gabinetu, warto wiedzieć, że filarami naszej działalności jest zaangażowanie, wiedza, indywidualne podejście oraz empatia. Z własnego doświadczenia wiemy, że są to cechy, które w przypadku leczenia muszą występować równolegle, aby zapewnić pacjentowi maksymalny komfort w czasie terapii.

Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, jak istotna w procesie leczenia jest nie tylko wiedza, ale również obsługa na najwyższym poziomie.

Historia naszej firmy rozpoczyna się w 2013 roku, jednak pomysł na jej otworzenie powstał znacznie wcześniej. W związku z własnymi przeżyciami związanymi z chorobą w rodzinie oraz trudnościami, jakie napotkaliśmy w procesie leczenia, dość szybko podjęliśmy decyzję o konieczność otworzenia miejsca przyjaznego klientom.

Osobiście doświadczyliśmy trudności ze zdobyciem odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego. Dlatego też w połowie 2013 roku otworzyliśmy wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego, która do dnia dzisiejszego zaopatruje w różne sprzęty medyczne ogromną liczbę osób nie tylko w całym województwie, ale i kraju.

W 2019 roku powstał powstał pomysł otworzenia gabinetu z medycyną alternatywną. Podczas walki z własnymi problemami zdrowotnymi spotkaliśmy się z brakiem zaangażowania w proces leczenia oraz brakiem propozycji alternatywnych rozwiązań. Przyjmowane leki oraz długotrwała terapia przynosiła wiele negatywnych skutków. Dodatkowo nie wszystkie przepisywane środki dawały oczekiwane rezultaty. Kiedy po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na tlenoterapię, byliśmy zachwyceni efektami i dlatego chcieliśmy dowiedzieć się o niej możliwie jak najwięcej. Szybko okazało się, że jest to metoda, która od lat stosowana jest na całym świecie, a jej skuteczność potwierdzają liczne badania. Zdobycie obszernej wiedzy z tego zakresu spowodowało, że w 2019 roku nie mieliśmy już żadnych wątpliwości, że otworzenie gabinetu oferującego m.in. zabiegi tlenoterapii to najlepsze, co możemy zaoferować współczesnym klientom.

Misja

Wspierać naszych klientów w ciężkich chwilach i być z nimi w trakcie ich sukcesu. Dzisiaj i w przyszłości.

Wizja

Wizją Gabinetu Medycyny Alternatywnej Spera Terapie jest świat, w którym każdy człowiek, nie ważne czy młody czy starszy, nie ma problemu ze zdrowiem. Chcemy w sposób ciągły, rzetelny i popraty badaniami naukowymi pomagać naszym klientom dojść do pełnej sprawności.

Dlaczego SPERA?

Firma w której na pierwszym miejscu znajduje się człowiek i jego potrzeby. Pragniemy wspierać Państwa i Państwa najbliższych w naprawdę trudnych chwilach i przywrócić Państwu nadzieję na lepsze jutro. Dzięki naszym terapiom możesz poprawić stan swojego zdrowia.

0+
Obsłużonych Klientów
0+
Opinia w Google
0
Lat na rynku
0+
Zrobionych herbat

Oni nam zaufali

Dziekujemy za bardzo sympatyczną, doskonałą, profesjonalną na każdym etapie obsługę i pomoc.

Kasia

Bardzo dobry kontakt, miła i profesjonalna obsługa.

Anna

Bardzo miła i szybka obsługa.

Kacper

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź