Zespół ciężkich nóg a drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż boa już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zastosowania drenażu limfatycznego przy zespole ciężkich nóg

Objawy zespołu ciężkich nóg

Zespół ciężkich nóg to dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiety w ciąży. Nie mniej jednak może ona dotknąć także panie, które wykonują pracę stojącą, chodzące na co dzień na wysokich obcasach oraz w podeszłym wieku. Wszystkie te czynniki sprawiają bowiem, że praca naczyń przebiega nieprawidłowo, co prowadzi do uczucia dyskomfortu. Z medycznego punktu widzenia zespół ciężkich nóg związany jest bezpośrednio z zastojem krwi w żyłach. Dolegliwość ta może także dotknąć kobiety przyjmujące środki antykoncepcyjne ze względu na zmiany hormonalne zachodzące w organizmie.

Drenaż limfatyczny w leczeniu zespołu ciężkich nóg

Głównym zadaniem drenażu limfatycznego jest usprawnienie pracy żył. To właśnie z tego powodu jest on tak skuteczny w walce z zespołem ciężkich nóg. Usprawnienie pracy naczyń sprawia, że nie ma zastojów ani w postaci krwi, ani limfy. Z punktu widzenia klientów istotny jest również fakt, że ulga w dyskomforcie odczuwalna jest natychmiast. Dzięki temu już po pierwszej wizycie klientka czuje się znacznie lepiej, a zespół ciężkich nóg doraźnie ustępuje. Z punktu widzenia medycznego istotny jest także fakt, że Drenaż limfatyczny jest skuteczny także wtedy, kiedy przyczyną dolegliwości jest niewydolność żylna. Metoda ta uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych. Drenaż limfatyczny wspomagany przez domowe sposoby takie jak wypoczywanie z nogami uniesionymi do góry czy chłodniejsze prysznice może sprawić, że uzyskane efekty będą utrzymywały się znacznie dłużej.

INNE ZASTOSOWANIA DRENAŻU LIMFATYCZNEGO

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź