Drenaż limfatyczny nóg Łódź

Drenaż limfatyczny w Łodzi

Nie czekaj i zarezerwuj masaż boa już dzisiaj! Poniższy link przeniesie Cię do formularza rezerwacji wizyty. Szybko i bezboleśnie! Możesz również zadzwonić do nas i umówić się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 791 55 66 12

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Masaż nóg drenażem pneumatyczno-uciskowym BOA

Na czym polega drenaż limfatyczny nóg

Współcześnie drenaż limfatyczny uznawany jest za jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej relaksujących zabiegów. Warto jednak pamiętać, że jego działanie odprężające to tylko przyjemny dodatek. Ten rodzaj masażu przede wszystkim usprawnia krążenie limfy i płynów tkankowych, a to przynosi szereg korzyści dla całego organizmu. Drenaż limfatyczny może dotyczyć właściwie każdej partii ciała, jednak najczęściej wykonywany jest w przypadku różnego rodzaju schorzeń nóg. Wykorzystywany jest m.in. jako wspomaganie leczenie w zespole ciężkich nóg. Dodatkowo polecany jest kobietom chodzącym na wysokim obcasach oraz paniom po porodzie. Drenaż limfatyczny stosowany jest także w profilaktyce powstawania żylaków. Zabieg ten doceniany jest również za niezwykle skuteczne działanie antycellulitowe.

Drenaż limfatyczny nóg — jakie przynosi efekty

Niewątpliwą zaletą drenażu limfatycznego jest fakt, że efekty widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie. Należy jednak pamiętać, że uzyskany rezultat jest krótkotrwały, dlatego zaleca się wykonanie serii zabiegów. Głównym zadaniem drenażu limfatycznego jest usprawnienie krążenia oraz przepływu limfy, a co za tym idzie, pomaga on nie tylko w odżywieniu poszczególnych komórek, ale również detoksykacji całego organizmu. Wśród najczęstszych efektów możemy wyróżnić:

• zredukowanie obrzęków,
• wzmocnienie tkanek,
• pomaga usunąć toksyny,
• wspomaga proces odchudzania,
• pomaga w redukcji cellulitu,
• poprawia jędrność skóry,
• zapobiega powstawaniu pajączków.

INNE ZASTOSOWANIA DRENAŻU LIMFATYCZNEGO

Korzyści

Przeciwwskazania

Cennik

Łódź

biuro@speraterapie.pl
+48 791 55 66 12

Spera Terapie
ul. Przybyszewskiego 57/59
93-188 Łódź